PDF
WORD
SONSUZ DERINLIĞIN MANIFESTOSU
Bu yayın, yayıncıların özel bir girişimi sonucunda ortaya çıkmıştır. Bu fikir bir dernek, STK, kurum ya da şirket tarafından ortaya atılmış bir fikir değildir; yalnızca basit bir girişimdir. Bu nedenle, tartışmayı canlandırmak ve şu ana kadar otuz yıldır süregelen bir trajedinin hafızasını ve farkındalığını yeniden uyandırmak dışında, herhangi bir eylemde bulunmak ya da bağış toplamak yönünde bir meşruiyeti yoktur. Ayrıca hiçbir dernek, STK, siyasi veya dini kuruluş tarafından da desteklenmemektedir. 
Bununla birlikte, bağış çağrısı için aşağıda listelenen STK'lar ve dernekler tamamen yayın ekibi tarafından yapılan araştırmalara istinaden seçilmiştir. Seçilen kişilerle herhangi bir görüşme veya iletişim sağlanmamıştır. Yayın ekibi, herhangi bir ödemede bulunmadan önce okuyuculara her bir kuruluşun faaliyetleri ve bağlantıların geçerliliği hakkında bilgi edinmelerini, ihtiyaçları ve belirli eylem tarzları kendi görüşlerine daha yakın olan başka kuruluşlar hakkında kendi araştırmalarını yapmalarını tavsiye etmektedir. Linkler, faaliyetler ve ihtiyaçlar hakkında bilgi veren web sitelerinin yanı sıra bağış talebinde bulunanlar tarafından doğrudan istenilen bağış formlarına da yönlendirmektedir.
İki dil halinde başka versiyonları da mevcuttur: İspanyolca/Portekizce (SPA-POR/POR-SPA), İtalyanca/Yunanca (ITA-ELL/ELL-ITA), Fransızca/İngilizce (FRA-ENG/ENG-ITA), Arapça/Farsça (ARA-FAR/FAR-ARA), İbranice/Arapça (HEB-ARA/ARA-HEB). Bir kısmına yalnızca çevrimiçi olarak veya ağlarımız üzerinden erişilebilir.

Manifesto'nun basılı versiyonunu buradan sipariş edebilirsiniz.
KATKIDA BULUNMAK İÇİN :